PAVASARA LOTERIJA!
24. March, 2017
T/c Dauga Lieldienas 2017
20. April, 2017

Pavasara kampaņas katalogā vilinoši Pavasara piedāvājumi no t/c DAUGA veikaliem ikvienai gaumei.

Vīriešu sadaļa – eleganti aksesuāri, kas padarīs ikdienu ērtāku un modernāku.

Bērnu sadaļa – koši bērnu apģērbi, spilgti aksesuāri un lieliski risinājumi Pavasara atpūtai.

Gardēžu sadaļa – par gardēžiem īpaši padomāts! Gardumi no vietējiem ražotājiem – Sierštelles, Ozoliņa konditorejas un  Rubeņiem -, kā arī citas vēderam tīkamas lietas no t/c Dauga veikaliem.

Citas preces ikdienai – Elegantas un košas interjera preces, kas vēl vairāk liks sajust Pavasara klātbūtni. Koši aksesuāri un preces mūsu mājas mīluļiem.

Atpūtai un izklaidei – Pavasaris ir laiks, kad vēlamies būt tuvāk dabai. Padari savu aktīvo atpūtu par aizraujošu piedzīvojumu un izvēlies sev piemērotākās preces no kataloga! Dodies nūjot, spēlēt bumbu, lasīt grāmatu pie dabas krūts, klausies mūziku, iemūžini saulainos mirkļus, citiem vārdiem sakot – paplašini savas atpūtas un izklaides iespējas kopā ar t/c Dauga!

Sieviešu sadaļa – par jums, mīļās dāmas, ir īpaši padomāts. Koši aksesuāri, moderni apģērbi, spilgta kosmētika – tas viss jums, lai vēl vairāk izceltu jūsu dabisko skaistumu.

Pakalpojumi – tirdzniecības centrā pieejami dažādi pakalpojumi. Sagatavojies vasaras iedegumam kopā ar Blue Box īpašo piedāvājumu. Radi interesantu apģērbu un aksesuārus pašmāju Apdrukas darbnīcā. Iepriecini savus mīļos ar dāvanām no Dāvanu Servisa. Izmanto efektīvos pakalpojumus, kurus tev sniedz Lattelecom. Rīko neaizmirstamas ballītes kopā ar Hēlija baloni Ogrē. Izmanto plašo pakalpojumu klāstu, kuru tev sniedz t/c Dauga!

*Akcija spēkā: 23.03-23.04 vai kamēr prece ir veikalā!

Apskati katalogu šeit:

 

Comments are closed.