Dāvanu kartes

Davanu kartes

T/c Dauga dāvanu karte atvieglos tavu ikdienu un būs lieliska dāvana ikvienam. Tev vairs nav jāmin, ko gaviļnieks vēlas saņemt dāvanā. Daugas dāvanu karte sniegs iespēju piepildīt sapni, lai arī kāds tas būtu…

Dāvanu kartes iespējams iegādāties tirdzniecības centra Dauga Surprise Me dāvanu darbnīcā. Dāvanu kartes var iegādāties par summām:  510, 20 un 50 EUR vērtībā.

Dāvanu karte ir ātrs bezskaidras naudas maksāšanas līdzeklis, ko var izmantot sekojošos tirdzniecības centra Dauga veikalos:

SURPRISE ME,   AUTO DUALS,   BLUE BOX,    BALTIC DATA,   BITE,   COPES LIETAS,   COVER ME,   ČILI  PICA,  DANIELE DONATI,   ELISE,    EVELATUS,    GIVEN,    GO SPORTS,    HOT,    JĀNIS ROZE (grāmatnīca),   JAHONTS,   KURZEMES GAĻSAIMNIEKS,   LAVIRA,    LITTLE LOVE,    LMT,    MĒNESS APTIEKA,    OGRES PĒRLE,   OZOLIŅA KONDITOREJA,    ORTIJA,   OPTIO,     PEPCO,     PUS 12,   RD ELECTRONICS,   RUBEŅI,   SIDONAS, TAURIŅŠ,   TELE2,   ZOO CENTRS,     XL LADY.

*MAXIMĀ , kā arī citos veikalos, kas nav iekļauti augstāk minētajā sarakstā, Dāvanu kartes nepieņem!

T/c Dauga veikalos visi sapņi piepildās!

 Dāvanu kartes lietošanas noteikumi:

  • Dāvanu kartes tiek numurētas un to derīguma termiņš ir 6 (seši) mēneši skaitot no brīža, kad to iegādājas pircējs. Dāvanu kartes Derīguma termiņš tiek norādīts uz Dāvanu kartes.
  • Pēc Dāvanu kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām Dāvanu karte tiek automātiski anulēta un tā tiek atdota veikala pārdevējam.
  • Dāvanu karti var lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem – Jūsu maksājumu karti vai skaidru naudu.
  • Dāvanu karte jāizlieto vienā reizē, vienā veikalā. Atlikums netiek atmaksāts.
  • Dāvanu karte, nozaudēšanas gadījumā, netiek atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.
  • Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu un tā nevar tikt izmantota samaksai par jaunu Dāvanu karti.
  • Tirdzniecības centra veikals var nepieņemt Dāvanu karti samaksai par Pirkumu, ja veikala darbiniekam ir aizdomas, ka Dāvanu karte ir viltota. Šādā gadījumā veikals var aizturēt Dāvanu karti un saskaņā ar Tirdzniecības centra iekšējās kārtības noteikumiem izsaukt Tirdzniecības centra apsardzi. Aizturētā Dāvanu karte tiek nodota Izdevējam vai Pārdevējam lēmuma pieņemšanai par turpmāko rīcību ar to.

Tālrunis uzziņām: 28363676 (darba dienās 09:00 – 17:00), e-pasts: info@tc-dauga.lv

Subscribe on our news