Tirdzniecības centrs Dauga Ogrē ir viena no iecienītākajām iepirkšanās vietām ogrēniešu, tuvākās apkārtnes un arī garāmbraucēju ikdienā. Dauga ir iepirkšanās centrs ģimenēm, kas piedāvā kvalitatīvas ikdienas preces un dažādus pakalpojumus par mērenām cenām, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni.

Katru vietu veido cilvēki, – cilvēki, kas to apdzīvo, piešķir tai krāsu, raksturu un noskaņu. Kādi ir cilvēki un viņu emocijas, tāda ir arī šī vieta. Arī mūsu nomnieki veido Daugu – katrs ar savu izmeklētu piedāvājumu un īpašo attieksmi pret klientu.

Nozīmīga tirdzniecības centra daļa ir pārtikas lielveikals Maxima XX, bet kopumā centrā mīt vēl 45 lielāki vai mazāki veikali, kas piedāvā dažādu veidu preces — apģērbus, apavus, mēbeles u.c., no kuriem labi zināmi ir tādi zīmoli kā Jānis Roze, Čili pica, Drogas, Jahonts, RD Electronics, Pus 12, Baltic Data. Ar lepnumu varam izcelt Latvijā ražoto preču tirgotājus, īpaši tos, kuru mājvieta ir tepat – Ogrē vai Ogres novadā. Viņi priecē ar tādiem veikaliem kā Ozoliņa konditoreja, Rubeņi, Apdrukas darbnīca, jo ir svarīgi būt savējam starp savējiem un vispirms gādāt, lai labākais tiek ogrēniešiem.

Tirdzniecības centrs Dauga ik dienu gaida savus apmeklētājus – gan tos, kas ierodas pie mums pirmo reizi, gan tos, kas Daugu iecienījuši kā savu iepirkšanās vietu ik dienu!

Uz tikšanos Daugā!

Saņem jaunumus un informāciju par akcijām pirmais!