Tirdzniecības centrs Dauga Ogrē ir viena no iecienītākajām iepirkšanās vietām ogrēniešu, tuvākās apkārtnes un arī garāmbraucēju ikdienā. Dauga ir iepirkšanās centrs ģimenēm, kas piedāvā kvalitatīvas ikdienas preces un dažādus pakalpojumus par mērenām cenām, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni.

Katru vietu veido cilvēki, – cilvēki, kas to apdzīvo, piešķir tai krāsu, raksturu un noskaņu. Kādi ir cilvēki un viņu emocijas, tāda ir arī šī vieta. Arī mūsu nomnieki veido Daugu – katrs ar savu izmeklētu piedāvājumu un īpašo attieksmi pret klientu.

Nozīmīga tirdzniecības centra daļa ir pārtikas lielveikals Maxima XX”, bet kopumā centrā mīt vēl 45 lielākas vai mazākas tirdzniecības vietas, kas piedāvā dažādu veidu preces un pakalpojumus gan ikdienai, gan svētku reizēm. 

Populāri un labi zināmi no tiem ir tādi zīmoli kā ”Jānis Roze”, “Drogas”, “Čili pica”, “Zoo centrs”, “Pepco”, “Mēness Aptieka” , juvelieru veikali “Jahonts”, “Given”, no elektro precēm “RD Electronics”, “Hottt”, “Baltic Data”, telekomunikāciju nozares līderi “LMT”, “Tele2”, “Bite”,  labākie dzērieni no visas pasaules ir sastopami veikalā “ALKOutlet”,  bet par skaistiem noformējumiem Jūsu svētkiem, gādā veikals “Surprise ME”.

  Ar lepnumu varam izcelt Latvijā ražoto preču tirgotājus, īpaši tos, kuru mājvieta ir tepat – Ogrē vai Ogres novadā. Viņi priecē ar tādiem veikaliem kā “Ozoliņa konditoreja”, kas piedāvā gardumus, kas tapuši ar senu vēsturi un tradīcijām, “Rubeņi”,  ar augstas kvalitātes kūpinājumiem, “Ogres Pērle”, ar Latviju sirdī un dvēselē, ceļot gaismā Latvijā radītas un atrodamas Pērles, bet skasitākos ziedus, Jūsu īpašajiem gadījumiem, Jums palīdzēs sarūpēt ziedu veikals “Ortija”.  Ir tik svarīgi būt savējam starp savējiem un vispirms gādāt, lai labākais tiek pašiem ogrēniešiem.

Tirdzniecības centrs Dauga ik dienu gaida savus apmeklētājus – gan tos, kas ierodas pie mums pirmo reizi, gan tos, kas Daugu iecienījuši kā savu iepirkšanās vietu ik dienu!

Uz tikšanos Daugā!