Grāmatu ievākošana veikalā Anneti
31. August, 2021
OGRES PĒRLE RĪKOS TIRDZIŅU ĀRĀ PIE T/C DAUGA
15. October, 2021
Rādīt visu

Svarīgas izmaiņas t/c Dauga apmeklējuma kārtībā

Cienījamais apmeklētāj!

Ievērojot Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka līdz nākošajiem valdības lēmumiem un rīkojumiem, tirdzniecības centrs Dauga darbosies divos drošības režīmos:

  • Darba dienāssarkanajā (epidemioloģiski nedrošajā vidē) un zaļajā (epidemioloģiski drošajā vidē) drošības režīmā;
  • Brīvdienās – tikai sarkanajā režīmā.

 

Darba dienās sarkanās zonas veikalus iespējams apmeklēt visiem apmeklētājiem, bet zaļajā zonā esošos veikalus iespējams apmeklēt tikai uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

 

Brīvdienās un svētku dienās t/c Dauga strādās sarkanajā režīmā un būs atvērti sekojoši veikali:

MAXIMA XX, DROGAS, MĒNESS APTIEKA, OZOLIŅA KONDITOREJA, KABINETS, RUBEŅI, SKĀRNIS, OPTIO, LMT, TELE2, BITE, RD ELECTRONICS, BALTIC DATA, PUS12, ZOO CENTRS, COVER ME.

*Picērija ČILI PICA  (brīvdienās un svētku dienās) strādās ar atsevišķu ieeju no tirdzniecības centra ārpuses, klātienē pieņemot apmeklētājus ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Par darba laikiem un piegādēm, sekojiet līdzi Čili Picas norādēm sociālajā vidē.

 

Šos veiklus būs iespēja apmeklēt visiem apmeklētājiem – gan tiem, kuriem ir, gan tiem, kuriem nav sadarbspējīga Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sargāsim viens otru un būsim atbildīgi!

Tirdzniecības centram ir jāievēro Ministru kabineta rīkojums!

Comments are closed.

Subscribe on our news